Çinli üretici şimdi de kulaklık sektörünü sallıyor, düşük fiyat yüksek performans

Bu yeni modeller, şık tasarımları ve gelişmiş ses özellikleriyle dikkat çekiyor. Kullanıcılar artık daha net sesler ve uzun pil ömrü ile kesintisiz bir dinleme deneyimi yaşayacak. Motorola’nın bu yeni ürünleri, günlük kullanım için ideal özellikler sunarken, müzikseverler ve profesyoneller için de yeni bir alternatif oluşturuyor.

Motorola‘nın yeni Edge 50 serisi resmiyet kazandı ve bu telefonlarla birlikte yeni nesil kablosuz kulaklıklar da tanıtıldı. Moto Buds, uygun fiyatlı bir seçenek olarak dört canlı renkte sunuluyor, Moto Buds+ ise Bose tarafından ses ayarı yapılan daha gelişmiş özellikler sunuyor.

Moto Buds, 12.4mm dinamik sürücüler, yüksek çözünürlüklü ses desteği ve üç mikrofonlu aktif gürültü engelleme özelliğiyle dikkat çekiyor. Bluetooth 5.3 üzerinden eşleşen bu kulaklıklar, suya dayanıklı tasarımlarıyla öne çıkıyor. ANC kapalıyken 9 saatlik pil ömrü sunan Buds, şarj kutusu ile bu süreyi 42 saate kadar uzatabiliyor. Moto Buds, Yıldız Işığı Mavisi, Mercan Pembesi ve Kivi Yeşili renk seçenekleriyle geliyor ve fiyatı 60 Euro olarak belirlenmiş.

Çinli üretici şimdi de kulaklık sektörünü sallıyor, düşük fiyat yüksek performans

Moto Buds+, her kulaklıkta 11mm woofer ve 6mm tiz sürücü olmak üzere çift sürücülü yapısıyla fark yaratıyor. Ayrıca, desteklenen Motorola cihazlarında Dolby Atmos ve Dolby Baş Takibi desteği de sunuyor. Buds+’ın ANC özelliği, çevrenizdeki gürültüyü 46 dB kadar azaltabilir. ANC kapalıyken 8 saat, şarj kutusu ile birlikte 38 saate kadar pil ömrü vaat ediyor.

Moto Buds+, Orman Grisi ve Plaj Kum Beji renklerinde sunulmakta ve fiyatı ABD’de 130 dolar, Avrupa’da 150 Euro, İngiltere’de ise 100 sterlin olarak belirlenmiş.

Bu yeni ürünler, Motorola’nın teknoloji alanında geri dönme çabasının bir tezahürü olarak gösteriliyor. Hem Moto Buds hem de Moto Buds+ modelleri, kablosuz kulaklık pazarında rekabetçi seçenekler olarak öne çıkıyor. Ses kalitesi, gürültü engelleme kapasitesi ve suya dayanıklılık gibi özellikleriyle bu ürünler, kullanıcıların günlük yaşamda karşılaştıkları zorluklarla başa çıkmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Farklı renk seçenekleri ve fiyat aralıklarıyla her bütçeye uygun bir seçenek sunan Motorola, bu yeni kulaklık serisi ile teknoloji tutkunlarını ve günlük kullanıcıları hedef alıyor. Moto Buds ve Moto Buds+, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak tasarlanmış ve her türlü yaşam tarzına uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x